Mail Print

Kalhot. klapky motorické

Typ. řada 45

označení – KKM
provedení – motoricky ovládaná, svařovaná
 

CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ :

Kalhotové klapky – Kalhotová klapka(dále jen klapka) slouží k usměrnění
toku materiálu do jednotlivých technologických větví. Je určena pro sypké a
zrnité materiály v rozmezí 0-40 mm, jednotlivé kusy do 50 mm. Přípustná
vlhkost práškových materiálů – obsah vody do 1% při teplotách nad 0°C.
U zrnitých materiálů s hlinitou příměsí – obsah vody do 3%. Teplota dopr.
materiálu: suché materiály –30 do 100°C, vlhké materiály 0 do +100°C.

ROZMĚRY A PARAMETRY ZAŘÍZENÍ :

Typová řada kalhotových klapek KKM je dodávána, po technicko – obchodním projednání s odběratelem, v adresním provedení. K ovládání jsou pro jednotlivé velikosti navrženy vhodné elektropohony. Dodávané kalhotové klapky jsou osazeny pohony renomovaných firem navrženými výrobcem, příp. podle objednávky nebo dohody s odběratelem.

POPIS PROVEDENÍ :

Kalhotové klapky jsou konstruovány k osazení do gravitačních skluzů čtvercového nebo obdélníkového průřezu k usměrnění toku materiálu do dvou větví technologické linky. Ovládání elektropohony příslušné velikosti odpovídá potřebnému kroutícímu momentu. Zajištěna je zároveň signalizace koncových poloh. Výstupní skluzy svírají úhel 60°, případně jiný dle potřeb odběratele.

Provedení – těleso klapky je svařované konstrukce se vstupní a dvěma výstupními čtvercovými nebo obdélníkovými přírubami. Dle druhu dopravovaného materiálu mohou být vnitřní stěny tělesa klapky opatřeny pancéřováním Usměrňování toku materiálu zajišťuje vnitřní list opatřený pancéřovanou kluznou plochou. List klapky je uchycen pomocí hřídele do ložisek / kluzných nebo valivých /, která jsou umístěna na vnějších stranách klapky. Uložení hřídele je opatřeno těsněním k zamezení prašnosti.

Adresní provedení a speciální požadavky je nutno konzultovat s výrobcem !!! 

Fotogalerie

Kalhotové klapky motorické1Kalhotové klapky motorické2Kalhotové klapky motorické3Kalhotové klapky motorické4
 

Soubory ke stažení

Co děláme?

Dodávky dopravního zařízení a kompletů

jako jsou např. pásové dopravníky, korečkové elevátory, šnekové dopravníky, skříňové a pásové podavače, turniketové podavače, šoupátkové uzávěry, uzavírací klapky, míchače a elementy pro pneudopravu.

Řešení technologických procesů úpravy nerostných surovin

a výroby stavebního kameniva s následným zpracováním realizační dokumentace a ucelenými dodávkami výrobních uzlů a provozních souborů.

Dále můžeme vyrábět a dodávat

Ocelové konstrukce (pouze části, které kompletují námi dodávané stroje, tzn. vstupní a výstupní části, obslužné plošiny), sila, zásobníky, skluzy atd.

 

Kontaktní formulář